جیب پشمی در مقابل دیوار کاشت سنتی – 10 دلیل مهم برای خرید جیب های پشمی

دستگاه های کاشت دیواری به طور سنتی از سبدهای سرامیکی یا مفتولی با آستر ساخته می شوند. قیمت ها متفاوت است اما تزئین دیوار شما با یک گیاه گلدان تقریباً با قیمت £ 8- £ 15 امکان پذیر است. با این نوع پول می توانید انواع لوازم جانبی باغ را بخرید تا گیاه بتواند روی دیوار رشد کند. پس چرا کسی Woolly Wally Pocket را انتخاب می کند وقتی قیمت از 35 پوند شروع می شود؟ 10 دلیل عالی وجود دارد

  1. اندازه

اندازه آن تقریباً دو برابر اجرای دیوار سبز کاشت دیواری استاندارد است. ابعاد یک جیب گلدان 61 سانتی متر x38 سانتی متر است – عرض آن دو طول استاندارد خط کش است. خوشبختانه بیشتر کاشت های سبد سرامیکی و مفتولی به عرض 30 سانتی متر می رسند.

  1. گیاهان سالم را ارتقا می دهد

اگر گیاه را مجدداً در گلدان قرار ندهید ، سیستم ریشه گیاه کاشت دیواری در نهایت بسته می شود. سیستم ریشه گیاه Woolly Pocket به گلدان بسته نمی شود. جیب پشمی به سیستم ریشه گیاه اجازه می دهد تا نفس بکشد و در نتیجه اجازه می دهد تا سیستم ریشه هوا را باز کند. گیاهان بسیار شادتر خواهند بود و فقط به اندازه فضای موجود در جیب پشمی رشد خواهند کرد.

  1. در فضای باز در فضای باز

جیب های پشمی را می توان در داخل و خارج از خانه قرار داد در حالی که کاشت دیواری سرامیک فقط برای استفاده در فضای باز است

  1. آب را حفظ می کند

هنگام استفاده از آب Woolly Pocket ، آب صرفه جویی می شود. این مهم است زیرا گیاهان دیواری تمایل دارند زودتر از کاشت بسترهای واقع در زمین خشک شوند.

  1. سیستم دیوار سبز انعطاف پذیر مدولار

جیب های Woolly Wally به شما امکان می دهد با گذشت زمان واحدهای بیشتری اضافه کنید. جیب ها بخشی از سیستم دیوار سبز (که به آن دیوار زنده یا باغ عمودی نیز گفته می شود) است که به شما اجازه می دهد تا دیوار را به همان سرعت و یا کندی که می خواهید پوشانید. جیب ها به گونه ای طراحی شده اند که شما را قادر می سازد گیاهانی را انتخاب کنید که یا جیب ها را به نمایش بگذارند یا پوشش کامل گیاهان را فراهم کنند. دستگاه کاشت دیواری سرامیکی یا مفتولی استاندارد شما برای ایجاد دیواری به این شکل ساخته نشده است.

  1. اقتصاد مقیاس

جیب ها در سه اندازه ارائه می شوند. Woolly Wally One (کوچک) ، Woolly Wally Three (متوسط) و Woolly Wally Five (بزرگ). واحدهای متوسط ​​و بزرگ در هر متر مربع ارزان ترند. اساساً مساحت بیشتری از دیواره ای که می خواهید با گیاهان بپوشانید ، کاشت دیواری ارزانتر می شود.

  1. از نظر محیط زیست دوستانه.

این از بطری های آشامیدنی بازیافتی ساخته می شود

  1. تولید اخلاقی

تولیدکنندگان متعهد به اطمینان از تولید اخلاقی آن هستند